3+1 Kadro Nenni Demek, Sözleşmeliye Kadro 3+1 Nedir? İşte 3+1 Kadroya Geçiş Şartları

Dünya dilleri arasında yapılacak olan cümle ve kelime çevirilerinizi kolaylaştırır. ÇevirSözlük. com Dünya’da en yaygın olarak kullanılan bir çok dili içinde barındırmaktadır.

Daha önce kadro düzenlemesinin dışında tutulan kişiler ise doğrudan kadroya geçme hakkını https://besthookupdatingsites.org/mature-dating/ kullanabilecek. Cevirsozluk. com kullanıcılarının çevirilerinden oluşturulan içerikte argo, küfür vb. Oluşturulan çeviriler her yaş ve kesimden insanlar için uygun olamayabileceğinden dolayı, rahatsızlık duyulan hallerde https://thegreenparent.co.uk/forums/viewthread/45700/ siteminizin kullanılmamasını hjerkmate öneriyoruz.

Kullanıcılarımızın çevirilerle eklediği içeriklerde telif hakkı ya da kişiliğe hakaret vb. Öğeler bulunuyorsa web site https://hookupfriendfinder.net/mature-dating/ yönetimiyle iletişime geçilmesi halinde http://www.activewin.com/xbox/comments.asp?ThreadIndex=84598&Group=Last gerekli düzenlemeler yapılacaktır. İngilizce dilinden Türkçe diline (google translate aracılığıyla) hızlı cümle ya da kelime çeviri yapmanıza yardımcı olan bir sözlük sistemidir.

Bu diller arasında herhangi bir ücret ödemeden ve sınırlama olmaksızın talep ettiğiniz cümle ya da kelime çevirilerinizi hızlı bir şekilde yapmanız mümkündür.

Sözleşmelerinin kadroya geçişlerinde 3 yıl çalışma şartı aranacak, you yıl ag aday memurluk süreci olacaktır. Bu süreyi doldurmamış olanlar 3 yılın sonunda aynı hakkı elde edecekler.

Leave a Reply

Your email address will not be published.